Tosca Huvikooli juhendajad

Tosca Huvikooli kursuseid juhendab kunstnik Marika Maramaa.Allpool saab tutvuda juhendaja CV-ga lähemalt.

MARIKA MARAMAA                                                                                                                                                                                                      Minu loomingulisus on päritud isa poolt suguvõsast, kuhu kuulusid kirjanik  Anton Hansen (Tammsaare), metallikunstnik Albert Hansen ja tekstiilikunstnik Ellen Hansen. Esimene kokkupuude kunstiga oli lapsepõlves, kui hirmutavalt salapärane peretuttav Nigul Espe, Kõrgemas Kunstikoolis Pallas õppinud maali- ja mööblikunstnik, kinkis mulle mu esimesed akvarellipintslid ja molberti. Laste Kunstikoolis oli akvarelliõpetajaks pallaslane Silvia Jõgever. Olen lõpetanud Tartu Kunstikooli kunstilise kujunduse eriala, kus mu õpetajateks olid pallase vaimu kandjad Eefraim Allsalu, Alfred Kongo, Saskia Kasemaa, Harri Pudersell jt. Töötanud olen kujunduskunstnikuna ja kalligraafina ning teinud interjöörikujundusi eramutesse ja asutustesse. 2013 a. kevadel täiendasin end Konrad Mägi ateljees Heldur Viirese juures. MARMAR GALERII Rajasin  MarMar Galerii enda, oma tütre Mirjam Maramaa, oma sõprade töödest. On ka mõned kingitud teosed tuntud kunstnikelt - akvarelle, õlimaale, joonistusi, graafikat. Kujunemas on Pallase vaimus kunstiõppe- ja elumoodul, õpetan joonistamist, akvarelli ja õlimaali. NÄITUSED   05.-07. 2014 väljapanek Mobecori mööblikaupluses Võrus  03.2014  maalid Lianni Stuudios Tartus  12.2013-01.2014  osavõtt Tartu kunstnike aastalõpunäitusest 13.03-13.05.2012 osalemine stuudio „Suvi“ maalinäitusel Tartus    Akvarelle on presenteeritud Londoni galeriides Flowers Gallery, Maureen Paley Gallery, Flying Colours Gallery, Stephanie Hoppen Gallery, Pond Gallery, Thompson's Gallery ja pakkumine jätkub. Tosca Huvikooli kursuseid juhendab kunstnik Marika Maramaa.Allpool saab tutvuda juhendaja CV-ga lähemalt. web hosting top services the best hosting companies in the uk top.


Tosca Huvikooli juhendajad

Tosca Huvikooli kursuseid juhendab kunstnik Marika Maramaa.Allpool saab tutvuda juhendaja CV-ga lähemalt.

MARIKA MARAMAA

                                                                                                                                                                                                     Minu loomingulisus on päritud isa poolt suguvõsast, kuhu kuulusid kirjanik  Anton Hansen (Tammsaare), metallikunstnik Albert Hansen ja tekstiilikunstnik Ellen Hansen.

Esimene kokkupuude kunstiga oli lapsepõlves, kui hirmutavalt salapärane peretuttav Nigul Espe, Kõrgemas Kunstikoolis Pallas õppinud maali- ja mööblikunstnik, kinkis mulle mu esimesed akvarellipintslid ja molberti. Laste Kunstikoolis oli akvarelliõpetajaks pallaslane Silvia Jõgever.

Olen lõpetanud Tartu Kunstikooli kunstilise kujunduse eriala, kus mu õpetajateks olid pallase vaimu kandjad Eefraim Allsalu, Alfred Kongo, Saskia Kasemaa, Harri Pudersell jt. Töötanud olen kujunduskunstnikuna ja kalligraafina ning teinud interjöörikujundusi eramutesse ja asutustesse.

2013 a. kevadel täiendasin end Konrad Mägi ateljees Heldur Viirese juures.

MARMAR GALERII

Rajasin  MarMar Galerii enda, oma tütre Mirjam Maramaa, oma sõprade töödest. On ka mõned kingitud teosed tuntud kunstnikelt - akvarelle, õlimaale, joonistusi, graafikat.

Kujunemas on Pallase vaimus kunstiõppe- ja elumoodul, õpetan joonistamist, akvarelli ja õlimaali.

NÄITUSED

  05.-07. 2014 väljapanek Mobecori mööblikaupluses Võrus

 03.2014  maalid Lianni Stuudios Tartus

 12.2013-01.2014  osavõtt Tartu kunstnike aastalõpunäitusest

13.03-13.05.2012 osalemine stuudio „Suvi“ maalinäitusel Tartus

 

 Akvarelle on presenteeritud Londoni galeriides Flowers Gallery, Maureen Paley Gallery, Flying Colours Gallery, Stephanie Hoppen Gallery, Pond Gallery, Thompson's Gallery ja pakkumine jätkub.

Tosca Huvikooli juhendajad Tosca Huvikooli kursuseid juhendab kunstnik Marika Maramaa.Allpool saab tutvuda juhendaja CV-ga lähemalt.
Tosca Huvikooli juhendajad
for website hosting services provider you may want to look at web host services top in the uk present some great uk hosting website choices reliable, which offer best excellent quality web hosting service. page on the best web hosting top quality becomes web hosting great providers for your website needs. Edukalt toimiva kodulehe valmistamine aitab sul teha kodulehe valmistamine lisaks ka mille juures on samuti ka kodulehe optimeerimine otsingumootori jaoks kodulehe optimeerimine ja veebilehtede optimeerimine otsingumootoritele. Kui on vaja sisuka kodulehe tegemist siis aitab kodulehe tegemine asjatundjate poolt kodulehtede tegemine. Lists many great web site host reviews details click on each page

Tutvustus

Tosca Huvikool tosca.ee pakub kõigile

huvilistele võimalust arendada loovust ning käelist tegevust. Korraldame ka suvelaagrit

 

 

Lapsevanematele

Ajakava ja juhendajad

Kunstiringi osalustasu

Kuidas ringi registreeruda

Maalikursused

Kunstiringi olemusest

Täiendust huvitegevusele

Kuidas maalikursusele tulla


Kontakt

Toscanato

tel (+372) 56472822

Tosca Huvikool