Õppekava lastele

(.docx 0,4Mb). Laste kunstiringi õppekava on pigem informatiivne ja näitab meie seniseid tegevusi ja teemasid.Meie teemad täienevad pidevalt ja seda just laste poolt.Lapsed on need, kes loovad uusi ideid ja lahendusi, kui anda neile vabadus tegutseda ja erinevaid materjale kasutada.Nii sündis lummepalli maal.Esilagu oli minu idee kasutada valgeid pallikesi pildi ääre kaunistuseks.Kuna oli talvine aeg, siis üks laps hakkas kleepima lumememmesid.Väga tore mõte ja ka teised lapsed liitusid.Seega antud õppekava on alustala ja ei ole üldse mingi raam.Meie eesmärk on avada lapse loovust ja lasta tal ise leida erinevaid ideid.Julgustada lapsi oma ideest rääkima ja arusaama, et miski ei ole vale, mida ta on teinud. web hosting top services the best hosting companies in the uk top.


Laste kunstiringi õppekava on pigem informatiivne ja näitab meie seniseid tegevusi ja teemasid.Meie teemad täienevad pidevalt ja seda just laste poolt.Lapsed on need, kes loovad uusi ideid ja lahendusi, kui anda neile vabadus tegutseda ja erinevaid materjale kasutada.Nii sündis lummepalli maal.Esilagu oli minu idee kasutada valgeid pallikesi pildi ääre kaunistuseks.Kuna oli talvine aeg, siis üks laps hakkas kleepima lumememmesid.Väga tore mõte ja ka teised lapsed liitusid.Seega antud õppekava on alustala ja ei ole üldse mingi raam.Meie eesmärk on avada lapse loovust ja lasta tal ise leida erinevaid ideid.Julgustada lapsi oma ideest rääkima ja arusaama, et miski ei ole vale, mida ta on teinud.

Õppekava lastele
Õppekava lastele
for website hosting services provider you may want to look at web host services top in the uk present some great uk hosting website choices reliable, which offer best excellent quality web hosting service. page on the best web hosting top quality becomes web hosting great providers for your website needs. Edukalt toimiva kodulehe valmistamine aitab sul teha kodulehe valmistamine lisaks ka mille juures on samuti ka kodulehe optimeerimine otsingumootori jaoks kodulehe optimeerimine ja veebilehtede optimeerimine otsingumootoritele. Kui on vaja sisuka kodulehe tegemist siis aitab kodulehe tegemine asjatundjate poolt kodulehtede tegemine. Lists many great web site host reviews details click on each page

Tutvustus

Tosca Huvikool tosca.ee pakub kõigile

huvilistele võimalust arendada loovust ning käelist tegevust. Korraldame ka suvelaagrit

 

 

Lapsevanematele

Ajakava ja juhendajad

Kunstiringi osalustasu

Kuidas ringi registreeruda

Maalikursused

Kunstiringi olemusest

Täiendust huvitegevusele

Kuidas maalikursusele tulla


Kontakt

Toscanato

tel (+372) 56472822

Tosca Huvikool