Mudilaste kunstiring

Mudilaste kunstiring 1,5-2,5 aastastele lastele. Teisipäeviti kell 10:00-10:45.                                                       Värvidega värvimine ja kriitidega joonistamine on üks väga vahva ja tore tegevus.Kui aga lastaks seda teha ja vabalt, nii nagu ma ise tahan.Aga nüüd saab seda teha.Alates oktoobrist ootame kunstiringi ka kõige väiksemaid mudilasi.Tutvume koos erinevate kunstiliste vahenditega.Joonistame ja maalime.Ka ei unusta me mängimist, mis on selles vanuses lastele kõige omasem.Grupi suurus on 6-8 last.Juhendab Merileid Varep. Kunstiringi kuutasu on 25,00 eur, mis sisaldab vajalikke vahendeid ja materjale. Vajalik on registreerimine meili teel . web hosting top services the best hosting companies in the uk top.


Mudilaste kunstiring

1,5-2,5 aastastele lastele. Teisipäeviti kell 10:00-10:45.

                                                   


 

Värvidega värvimine ja kriitidega joonistamine on üks väga vahva ja tore tegevus.Kui aga lastaks seda teha ja vabalt, nii nagu ma ise tahan.Aga nüüd saab seda teha.Alates oktoobrist ootame kunstiringi ka kõige väiksemaid mudilasi.Tutvume koos erinevate kunstiliste vahenditega.Joonistame ja maalime.Ka ei unusta me mängimist, mis on selles vanuses lastele kõige omasem.Grupi suurus on 6-8 last.Juhendab Merileid Varep.

Kunstiringi kuutasu on 25,00 eur, mis sisaldab vajalikke vahendeid ja materjale.

Vajalik on registreerimine meili teel .

Mudilaste kunstiring
Mudilaste kunstiring
for website hosting services provider you may want to look at web host services top in the uk present some great uk hosting website choices reliable, which offer best excellent quality web hosting service. page on the best web hosting top quality becomes web hosting great providers for your website needs. Edukalt toimiva kodulehe valmistamine aitab sul teha kodulehe valmistamine lisaks ka mille juures on samuti ka kodulehe optimeerimine otsingumootori jaoks kodulehe optimeerimine ja veebilehtede optimeerimine otsingumootoritele. Kui on vaja sisuka kodulehe tegemist siis aitab kodulehe tegemine asjatundjate poolt kodulehtede tegemine. Lists many great web site host reviews details click on each page

Tutvustus

Tosca Huvikool tosca.ee pakub kõigile

huvilistele võimalust arendada loovust ning käelist tegevust. Korraldame ka suvelaagrit

 

 

Lapsevanematele

Ajakava ja juhendajad

Kunstiringi osalustasu

Kuidas ringi registreeruda

Maalikursused

Kunstiringi olemusest

Täiendust huvitegevusele

Kuidas maalikursusele tulla


Kontakt

Toscanato

tel (+372) 56472822

Tosca Huvikool