Loovuslaager 25.07-27.07.2017

Loovuslaager  6-15 aastastele lastele 3 päeva  25.07 - 27.07. 2017,  kell 12:00 - 15:00    Loovus on võime välja mõelda ja teha midagi uut. Laste loovus ja fantaasia saab innustust kõigest ümbritsevast. Loovuslaagri eesmärk on anda lastele võimalus väljuda harjumuspärasest, luua kunstiliste vahenditega oma isikupärane maailm. Tutvume ka kunstnike loominguga näitusel. 1.Päev – Toomemäe legendid. Räägime legende Inglisillast, Kuradisillast, Tähetornist ja Toome varemetest. Joonistame-maalime legende ja Toome vaateid. Kogunemine kella 12-ks Riigikohtu juures Lossi tänaval. 2.Päev – Tartu Kunstimuuseumis  vaatame näitust „Kehakeeles“, osaleme muuseumitunnis ja mängime emotsiooni-aliast.  Emajõe ääres voolime tujude-emotsioonide maske. Kogunemine kella 12-ks viltuse Tartu Kunstimuuseumi juurde Raekoja platsil.                                                                                                      3. Päev – Loova meisterdamise päev.  Oleme Ropka pargis. Kasutades kipsi ja loodusest leitud materjale, ehitame oma maailma. Ka pargis olevad puust kujud võivad rääkida lugusid. Kogunemine kella 12-ks Ropka parki Ropka teel.   Loovuslaager toimub kolmel päeval, kolm tundi korraga. Iga laagripäeva sisse mahub söögipaus/piknik. Palume kaasa panna joogi ja meelepärase ampsu. Kasutatavad materjalid on huvikooli poolt. Juhendab kunstnik Marika Maramaa ( tel. 53408768 ).    Grupi suurus on umbes 10 last. Loovuslaagri tasu on 30 € kolme päeva kohta.   Registreerida palume hiljemalt 22.07.2017 meili teel  . web hosting top services the best hosting companies in the uk top.


Loovuslaager  6-15 aastastele lastele

3 päeva 

25.07 - 27.07. 2017,  kell 12:00 - 15:00

 

 Loovus on võime välja mõelda ja teha midagi uut. Laste loovus ja fantaasia saab innustust kõigest ümbritsevast. Loovuslaagri eesmärk on anda lastele võimalus väljuda harjumuspärasest, luua kunstiliste vahenditega oma isikupärane maailm. Tutvume ka kunstnike loominguga näitusel.

1.Päev – Toomemäe legendid. Räägime legende Inglisillast, Kuradisillast, Tähetornist ja Toome varemetest. Joonistame-maalime legende ja Toome vaateid. Kogunemine kella 12-ks Riigikohtu juures Lossi tänaval.

2.Päev – Tartu Kunstimuuseumis  vaatame näitust „Kehakeeles“, osaleme muuseumitunnis ja mängime emotsiooni-aliast.  Emajõe ääres voolime tujude-emotsioonide maske. Kogunemine kella 12-ks viltuse Tartu Kunstimuuseumi juurde Raekoja platsil.                                                                                                      3. Päev – Loova meisterdamise päev.  Oleme Ropka pargis. Kasutades kipsi ja loodusest leitud materjale, ehitame oma maailma. Ka pargis olevad puust kujud võivad rääkida lugusid. Kogunemine kella 12-ks Ropka parki Ropka teel.

 

Loovuslaager toimub kolmel päeval, kolm tundi korraga. Iga laagripäeva sisse mahub söögipaus/piknik. Palume kaasa panna joogi ja meelepärase ampsu. Kasutatavad materjalid on huvikooli poolt.

Juhendab kunstnik Marika Maramaa ( tel. 53408768 ).

 

 Grupi suurus on umbes 10 last. Loovuslaagri tasu on 30 € kolme päeva kohta.

 

Registreerida palume hiljemalt 22.07.2017 meili teel  .

Loovuslaager 25.07-27.07.2017
Loovuslaager 25.07-27.07.2017
for website hosting services provider you may want to look at web host services top in the uk present some great uk hosting website choices reliable, which offer best excellent quality web hosting service. page on the best web hosting top quality becomes web hosting great providers for your website needs. Edukalt toimiva kodulehe valmistamine aitab sul teha kodulehe valmistamine lisaks ka mille juures on samuti ka kodulehe optimeerimine otsingumootori jaoks kodulehe optimeerimine ja veebilehtede optimeerimine otsingumootoritele. Kui on vaja sisuka kodulehe tegemist siis aitab kodulehe tegemine asjatundjate poolt kodulehtede tegemine. Lists many great web site host reviews details click on each page

Tutvustus

Tosca Huvikool tosca.ee pakub kõigile

huvilistele võimalust arendada loovust ning käelist tegevust. Korraldame ka suvelaagrit

 

 

Lapsevanematele

Ajakava ja juhendajad

Kunstiringi osalustasu

Kuidas ringi registreeruda

Maalikursused

Kunstiringi olemusest

Täiendust huvitegevusele

Kuidas maalikursusele tulla


Kontakt

Toscanato

tel (+372) 56472822

Tosca Huvikool