Loovuslaager 01.08-03.08.2017

Loovuslaager 3 päeva 6-15 aastastele lastele   1.08 – 3.08. 2017,  kell 12:00 - 15:00    Loovus on võime välja mõelda ja teha midagi uut. Laste loovus ja fantaasia saab innustust kõigest ümbritsevast. Loovuslaagri eesmärk on anda lastele võimalus väljuda harjumuspärasest, luua kunstiliste vahenditega oma isikupärane maailm. Tutvume ka kunstnike loominguga näitusel.  1. päev – Tähtvere park. Mõõdame, kui suur on laululava ja kui kõrge õlletehase torn. Räägime Tähtvere mõisast. Joonistame – maalime neid. Koguneme kella 12-ks Laulupeo tn. 21 kaupluse „Jalgratas“ juurde. 2. päev – tutvume Tartu Ülikooli kunstimuuseumiga, jutustame kangelastest ja uurime, kes on tänapäeva laste maailma kangelased. Toomemäe lastealal  voolime skulptuure oma kangelastest. Koguneme kella 12-ks ülikooli peahoone ette.                                                                                                                        3. päev - Ropka pargis. Kasutades kipsi ja loodusest leitud materjale, ehitame oma maailma. Ka pargis olevad puust kujud võivad rääkida lugusid. Kogunemine kella 12-ks Ropka parki Ropka teel.   Loovuslaager toimub kolmel päeval, kolm tundi korraga. Iga laagripäeva sisse mahub söögipaus/piknik. Palume kaasa panna joogi ja meelepärase ampsu. Kasutatavad materjalid on huvikooli poolt. Juhendab kunstnik Marika Maramaa ( tel. 53408768 ).    Grupi suurus on umbes 10 last. Loovuslaagri tasu on 30 € kolme päeva kohta. Registreerida palume hiljemalt  29.07.2017  meili teel . web hosting top services the best hosting companies in the uk top.


Loovuslaager 3 päeva 6-15 aastastele lastele

 

1.08 – 3.08. 2017,  kell 12:00 - 15:00

 

 Loovus on võime välja mõelda ja teha midagi uut. Laste loovus ja fantaasia saab innustust kõigest ümbritsevast. Loovuslaagri eesmärk on anda lastele võimalus väljuda harjumuspärasest, luua kunstiliste vahenditega oma isikupärane maailm. Tutvume ka kunstnike loominguga näitusel. 

1. päev – Tähtvere park. Mõõdame, kui suur on laululava ja kui kõrge õlletehase torn. Räägime Tähtvere mõisast. Joonistame – maalime neid. Koguneme kella 12-ks Laulupeo tn. 21 kaupluse „Jalgratas“ juurde.

2. päev – tutvume Tartu Ülikooli kunstimuuseumiga, jutustame kangelastest ja uurime, kes on tänapäeva laste maailma kangelased. Toomemäe lastealal  voolime skulptuure oma kangelastest. Koguneme kella 12-ks ülikooli peahoone ette.                                                                                                                        3. päev - Ropka pargis. Kasutades kipsi ja loodusest leitud materjale, ehitame oma maailma. Ka pargis olevad puust kujud võivad rääkida lugusid. Kogunemine kella 12-ks Ropka parki Ropka teel.

 

Loovuslaager toimub kolmel päeval, kolm tundi korraga. Iga laagripäeva sisse mahub söögipaus/piknik. Palume kaasa panna joogi ja meelepärase ampsu. Kasutatavad materjalid on huvikooli poolt.

Juhendab kunstnik Marika Maramaa ( tel. 53408768 ).

 

 Grupi suurus on umbes 10 last. Loovuslaagri tasu on 30 € kolme päeva kohta.

Registreerida palume hiljemalt  29.07.2017  meili teel .

Loovuslaager 01.08-03.08.2017
Loovuslaager 01.08-03.08.2017
for website hosting services provider you may want to look at web host services top in the uk present some great uk hosting website choices reliable, which offer best excellent quality web hosting service. page on the best web hosting top quality becomes web hosting great providers for your website needs. Edukalt toimiva kodulehe valmistamine aitab sul teha kodulehe valmistamine lisaks ka mille juures on samuti ka kodulehe optimeerimine otsingumootori jaoks kodulehe optimeerimine ja veebilehtede optimeerimine otsingumootoritele. Kui on vaja sisuka kodulehe tegemist siis aitab kodulehe tegemine asjatundjate poolt kodulehtede tegemine. Lists many great web site host reviews details click on each page

Tutvustus

Tosca Huvikool tosca.ee pakub kõigile

huvilistele võimalust arendada loovust ning käelist tegevust. Korraldame ka suvelaagrit

 

 

Lapsevanematele

Ajakava ja juhendajad

Kunstiringi osalustasu

Kuidas ringi registreeruda

Maalikursused

Kunstiringi olemusest

Täiendust huvitegevusele

Kuidas maalikursusele tulla


Kontakt

Toscanato

tel (+372) 56472822

Tosca Huvikool