Loovteraapia ring

Loovteraapia ring 1-4 klassi noortele E 14:30-15:30 Loovteraapia meetodeid defineeritakse kui kindla eesmärgiga kunstipõhiste (visuaalkunst, liikumine, muusika, draama) tehnikate ja võtete kogumit, kus tähtsustatakse kogemust ja eneseväljendust. Loovteraapiat (creative therapy) on defineeritud kui kunstiteraapiate integreeritud lähenemist, loovusel ja loomingulisel tegevusel põhinevat teraapiat. Loovteraapia kui integreeritud lähenemine kasutab kahte või enamat kunstiteraapiat (muusikateraapia, tantsu- ja liikumisteraapia, draamateraapia, visuaalkunstiteraapia), et arendada teadlikkust, toetada emotsionaalset arengut ja suhteid teistega. Loovteraapia osadeks on ka kirjandus- ja luuleteraapia, muinasjututeraapia, kirjandusliku omaloomingu teraapia jt. Seega loovteraapiad võimaldavad erilist, alternatiivset ja mitmekülgset lähenemist.  Mis on loovteraapia huvitegevuse/-ringi eesmärgid: Arendada lapse oskusi mänguliselt (siin ei ole õiget ega valet, vaid on iga osaleja otsus, panus ja oskus) Laps õpib tundma ennast ja teisi Arendada lapse keskendumisoskust Arendada lapse loovust Maandada laspe pingeid Arendada sotsiaalset pädevust sh tähtsale kohale tõuseb vastastikune koostöö Pakkuda lapsele eduelamust ja rõõmu Juhendab loovterapeut Ivi Mark Vajalik eelnev registreerimine meili teel Loovteraapia ringi kuutasu on 30,00 eur Ring alustab 18,09,2017 web hosting top services the best hosting companies in the uk top.


Loovteraapia ring 1-4 klassi noortele

E 14:30-15:30

Loovteraapia meetodeid defineeritakse kui kindla eesmärgiga kunstipõhiste (visuaalkunst, liikumine, muusika, draama) tehnikate ja võtete kogumit, kus tähtsustatakse kogemust ja eneseväljendust. Loovteraapiat (creative therapy) on defineeritud kui kunstiteraapiate integreeritud lähenemist, loovusel ja loomingulisel tegevusel põhinevat teraapiat. Loovteraapia kui integreeritud lähenemine kasutab kahte või enamat kunstiteraapiat (muusikateraapia, tantsu- ja liikumisteraapia, draamateraapia, visuaalkunstiteraapia), et arendada teadlikkust, toetada emotsionaalset arengut ja suhteid teistega. Loovteraapia osadeks on ka kirjandus- ja luuleteraapia, muinasjututeraapia, kirjandusliku omaloomingu teraapia jt.

Seega loovteraapiad võimaldavad erilist, alternatiivset ja mitmekülgset lähenemist. 

Mis on loovteraapia huvitegevuse/-ringi eesmärgid:

Arendada lapse oskusi mänguliselt (siin ei ole õiget ega valet, vaid on iga osaleja otsus, panus ja oskus)

Laps õpib tundma ennast ja teisi

Arendada lapse keskendumisoskust

Arendada lapse loovust

Maandada laspe pingeid

Arendada sotsiaalset pädevust sh tähtsale kohale tõuseb vastastikune koostöö

Pakkuda lapsele eduelamust ja rõõmu


Juhendab loovterapeut Ivi Mark

Vajalik eelnev registreerimine meili teel

Loovteraapia ringi kuutasu on 30,00 eur

Ring alustab 18,09,2017

Loovteraapia ring
Loovteraapia ring
for website hosting services provider you may want to look at web host services top in the uk present some great uk hosting website choices reliable, which offer best excellent quality web hosting service. page on the best web hosting top quality becomes web hosting great providers for your website needs. Edukalt toimiva kodulehe valmistamine aitab sul teha kodulehe valmistamine lisaks ka mille juures on samuti ka kodulehe optimeerimine otsingumootori jaoks kodulehe optimeerimine ja veebilehtede optimeerimine otsingumootoritele. Kui on vaja sisuka kodulehe tegemist siis aitab kodulehe tegemine asjatundjate poolt kodulehtede tegemine. Lists many great web site host reviews details click on each page

Tutvustus

Tosca Huvikool tosca.ee pakub kõigile

huvilistele võimalust arendada loovust ning käelist tegevust. Korraldame ka suvelaagrit

 

 

Lapsevanematele

Ajakava ja juhendajad

Kunstiringi osalustasu

Kuidas ringi registreeruda

Maalikursused

Kunstiringi olemusest

Täiendust huvitegevusele

Kuidas maalikursusele tulla


Kontakt

Toscanato

tel (+372) 56472822

Tosca Huvikool