Kutsu meid oma sünnipäevale.

Ei ole lapse sünnipäevaks ideid!! Pakume omaltpoolt midagi välja.Kutsu meie kunstnik oma lapse sünnipäevale külla.Viime läbi ühe 30 minutilise meisterdamise tunni ja teise 30 minutilise joonistamise tunni.Võtame ise materjalid kaasa, et Teil ei ole vaja muud, kui leida sobiv koht, kus on lubatud ka pisut värvidega mulistamist ja liimiga mökerdamist.Üks tund sünnipäeval tegevuste läbiviimist maksab 60,00 eur.Kui asute Tartust kaugemal, lisandub transpordi hind.   Ootame teie sünnipäeva kutseid meie meilile web hosting top services the best hosting companies in the uk top.


Kutsu meid oma sünnipäevale.

Ei ole lapse sünnipäevaks ideid!!

Pakume omaltpoolt midagi välja.Kutsu meie kunstnik oma lapse sünnipäevale külla.Viime läbi ühe 30 minutilise meisterdamise tunni ja teise 30 minutilise joonistamise tunni.Võtame ise materjalid kaasa, et Teil ei ole vaja muud, kui leida sobiv koht, kus on lubatud ka pisut värvidega mulistamist ja liimiga mökerdamist.Üks tund sünnipäeval tegevuste läbiviimist maksab 60,00 eur.Kui asute Tartust kaugemal, lisandub transpordi hind.

 

Ootame teie sünnipäeva kutseid meie meilile

Kutsu meid oma sünnipäevale.
Kutsu meid oma sünnipäevale.
for website hosting services provider you may want to look at web host services top in the uk present some great uk hosting website choices reliable, which offer best excellent quality web hosting service. page on the best web hosting top quality becomes web hosting great providers for your website needs. Edukalt toimiva kodulehe valmistamine aitab sul teha kodulehe valmistamine lisaks ka mille juures on samuti ka kodulehe optimeerimine otsingumootori jaoks kodulehe optimeerimine ja veebilehtede optimeerimine otsingumootoritele. Kui on vaja sisuka kodulehe tegemist siis aitab kodulehe tegemine asjatundjate poolt kodulehtede tegemine. Lists many great web site host reviews details click on each page

Tutvustus

Tosca Huvikool tosca.ee pakub kõigile

huvilistele võimalust arendada loovust ning käelist tegevust. Korraldame ka suvelaagrit

 

 

Lapsevanematele

Ajakava ja juhendajad

Kunstiringi osalustasu

Kuidas ringi registreeruda

Maalikursused

Kunstiringi olemusest

Täiendust huvitegevusele

Kuidas maalikursusele tulla


Kontakt

Toscanato

tel (+372) 56472822

Tosca Huvikool