Tosca Huvikool viib kunstiringe läbi lasteaedades

Tosca Huvikool viib kunstiringe läbi lasteaedades ja koolides.Kui teie koolis või lasteaias ei ole veel kunstilist tegevust pakkuvat huviringi, võtke meiega ühendust.

Tosca Huvikooli laste kunstiringid lasteaedades ja koolides.   Tartu Lasteaed Triinu ja Taavi Tartu Lasteaed Naerumaa Tartus Anni Lasteaed Tartu Tupsiku Lasteaed Sillaotsa kooli lasteaia osas Ülenurme Pere- ja Noortekeskus Tosca Huvikool viib kunstiringe läbi lasteaedades ja koolides.Kui teie koolis või lasteaias ei ole veel kunstilist tegevust pakkuvat huviringi, võtke meiega ühendust. web hosting top services the best hosting companies in the uk top.


Tosca Huvikool viib kunstiringe läbi lasteaedades ja koolides.Kui teie koolis või lasteaias ei ole veel kunstilist tegevust pakkuvat huviringi, võtke meiega ühendust.

Tosca Huvikooli laste kunstiringid lasteaedades ja koolides.

 

Tartu Lasteaed Triinu ja Taavi

Tartu Lasteaed Naerumaa

Tartus Anni Lasteaed

Tartu Tupsiku Lasteaed

Sillaotsa kooli lasteaia osas

Ülenurme Pere- ja Noortekeskus

Tosca Huvikool viib kunstiringe läbi lasteaedades Tosca Huvikool viib kunstiringe läbi lasteaedades ja koolides.Kui teie koolis või lasteaias ei ole veel kunstilist tegevust pakkuvat huviringi, võtke meiega ühendust.
Tosca Huvikool viib kunstiringe läbi lasteaedades
for website hosting services provider you may want to look at web host services top in the uk present some great uk hosting website choices reliable, which offer best excellent quality web hosting service. page on the best web hosting top quality becomes web hosting great providers for your website needs. Edukalt toimiva kodulehe valmistamine aitab sul teha kodulehe valmistamine lisaks ka mille juures on samuti ka kodulehe optimeerimine otsingumootori jaoks kodulehe optimeerimine ja veebilehtede optimeerimine otsingumootoritele. Kui on vaja sisuka kodulehe tegemist siis aitab kodulehe tegemine asjatundjate poolt kodulehtede tegemine. Lists many great web site host reviews details click on each page

Tutvustus

Tosca Huvikool tosca.ee pakub kõigile

huvilistele võimalust arendada loovust ning käelist tegevust. Korraldame ka suvelaagrit

 

 

Lapsevanematele

Ajakava ja juhendajad

Kunstiringi osalustasu

Kuidas ringi registreeruda

Maalikursused

Kunstiringi olemusest

Täiendust huvitegevusele

Kuidas maalikursusele tulla


Kontakt

Toscanato

tel (+372) 56472822

Tosca Huvikool