Kursustele registreerumine

Kursustel osalemiseks saada meile e-posti teel oma andmed:             1.Nimi             2.Elukoht             3.Isikukood             4.Telefoni number             5.E-posti aadress             6.Kursuse nimi, kus soovite osaleda   Laste kunstringi registreerujatel palume saata ka lapsevanema andmed, kes tasub kursuse eest.   Kui teil ei ole võimalik e-posti teel registreeruda, võite ka telefoni teel ühendust võtta ja oma registreerumise soovist teada anda. Kursustele palume registreeruda hiljemalt 1 tööpäev enne kursuse algust.   Soodustus Tosca Huvikooli kursustele kehtib tulumaksusoodustus.Kui olete meile edastanud isikukoodi, edastame Teie andmed Maksu- ja Tolliametile. Kursusest loobumine Kursusest loobumise korral palume sellest Tosca Huvikooli viivitamatult teavitada. Kursusest loobumisel vähem kui 24 tundi enne kursuse algust või kui kursus on juba alanud, õppetasu ei tagastata. Muudatused õppeplaanis Tosca Huvikoolil on õigus teha õppeplaanis muudatusi. Kursuse ärajäämisel teavitatakse registreerunuid sellest viivitamatult. Õppetasu tagastatakse või soovi korral kantakse üle mõnele teisele kursusele. web hosting top services the best hosting companies in the uk top.


Kursustel osalemiseks saada meile e-posti teel oma andmed:

            1.Nimi

            2.Elukoht

            3.Isikukood

            4.Telefoni number

            5.E-posti aadress

            6.Kursuse nimi, kus soovite osaleda  

Laste kunstringi registreerujatel palume saata ka lapsevanema andmed, kes tasub kursuse eest.

 

Kui teil ei ole võimalik e-posti teel registreeruda, võite ka telefoni teel ühendust võtta ja oma registreerumise soovist teada anda.

Kursustele palume registreeruda hiljemalt 1 tööpäev enne kursuse algust.

 

Soodustus

Tosca Huvikooli kursustele kehtib tulumaksusoodustus.Kui olete meile edastanud isikukoodi, edastame Teie andmed Maksu- ja Tolliametile.

Kursusest loobumine
Kursusest loobumise korral palume sellest Tosca Huvikooli viivitamatult teavitada. Kursusest loobumisel vähem kui 24 tundi enne kursuse algust või kui kursus on juba alanud, õppetasu ei tagastata.

Muudatused õppeplaanis

Tosca Huvikoolil on õigus teha õppeplaanis muudatusi. Kursuse ärajäämisel teavitatakse registreerunuid sellest viivitamatult. Õppetasu tagastatakse või soovi korral kantakse üle mõnele teisele kursusele.

Kursustele registreerumine
Kursustele registreerumine
for website hosting services provider you may want to look at web host services top in the uk present some great uk hosting website choices reliable, which offer best excellent quality web hosting service. page on the best web hosting top quality becomes web hosting great providers for your website needs. Edukalt toimiva kodulehe valmistamine aitab sul teha kodulehe valmistamine lisaks ka mille juures on samuti ka kodulehe optimeerimine otsingumootori jaoks kodulehe optimeerimine ja veebilehtede optimeerimine otsingumootoritele. Kui on vaja sisuka kodulehe tegemist siis aitab kodulehe tegemine asjatundjate poolt kodulehtede tegemine. Lists many great web site host reviews details click on each page

Tutvustus

Tosca Huvikool tosca.ee pakub kõigile

huvilistele võimalust arendada loovust ning käelist tegevust. Korraldame ka suvelaagrit

 

 

Lapsevanematele

Ajakava ja juhendajad

Kunstiringi osalustasu

Kuidas ringi registreeruda

Maalikursused

Kunstiringi olemusest

Täiendust huvitegevusele

Kuidas maalikursusele tulla


Kontakt

Toscanato

tel (+372) 56472822

Tosca Huvikool