Kokaklubi

7- 14 aastaste noorte kokaklubi alates septembrist neljapäeviti kell 15:30-16:30.        Ise kokata on väga tore.Alati ei ole vanemal aega last haarata kodusesse kokkamisse.Nüüd on lastel võimalus kord nädalas tegeleda ise kokkamisega.Harjutada hakkimist, segamist, valamist.Tutvuda erinevate toiduainetega ja nende kasulikkusega.Teha võileibu, jooke,  salateid, kooke.Ja tunni lõpus katta koos teiste lastega ühine laud ja maitsta omatehtud toite.   Noori ootame kokkama  alates 04,09,2017 neljapäeviti kell 15:30-16:30 Tosca Huvikooli ruumides.   Kokaklubi ringi kuutasu on 30,00 eur, mis sisaldab vajalikke toiduaineid ja töövahendeid.Kaasa tuleb võtta hea tuju ja loovad mõtted.     Kokaklubis osalemiseks on vajalik eelnev registreerimine meili teel .  web hosting top services the best hosting companies in the uk top.


7- 14 aastaste noorte kokaklubi alates septembrist neljapäeviti kell 15:30-16:30.

 

 

 

 Ise kokata on väga tore.Alati ei ole vanemal aega last haarata kodusesse kokkamisse.Nüüd on lastel võimalus kord nädalas tegeleda ise kokkamisega.Harjutada hakkimist, segamist, valamist.Tutvuda erinevate toiduainetega ja nende kasulikkusega.Teha võileibu, jooke,  salateid, kooke.Ja tunni lõpus katta koos teiste lastega ühine laud ja maitsta omatehtud toite.

 

Noori ootame kokkama  alates 04,09,2017 neljapäeviti kell 15:30-16:30 Tosca Huvikooli ruumides.

 

Kokaklubi ringi kuutasu on 30,00 eur, mis sisaldab vajalikke toiduaineid ja töövahendeid.Kaasa tuleb võtta hea tuju ja loovad mõtted.

 

  Kokaklubis osalemiseks on vajalik eelnev registreerimine meili teel

Kokaklubi
Kokaklubi
for website hosting services provider you may want to look at web host services top in the uk present some great uk hosting website choices reliable, which offer best excellent quality web hosting service. page on the best web hosting top quality becomes web hosting great providers for your website needs. Edukalt toimiva kodulehe valmistamine aitab sul teha kodulehe valmistamine lisaks ka mille juures on samuti ka kodulehe optimeerimine otsingumootori jaoks kodulehe optimeerimine ja veebilehtede optimeerimine otsingumootoritele. Kui on vaja sisuka kodulehe tegemist siis aitab kodulehe tegemine asjatundjate poolt kodulehtede tegemine. Lists many great web site host reviews details click on each page

Tutvustus

Tosca Huvikool tosca.ee pakub kõigile

huvilistele võimalust arendada loovust ning käelist tegevust. Korraldame ka suvelaagrit

 

 

Lapsevanematele

Ajakava ja juhendajad

Kunstiringi osalustasu

Kuidas ringi registreeruda

Maalikursused

Kunstiringi olemusest

Täiendust huvitegevusele

Kuidas maalikursusele tulla


Kontakt

Toscanato

tel (+372) 56472822

Tosca Huvikool