Grupiteenused lastele

"Väike abimees" õppetööd toetav ring   Alates aprillist 2017 teisipäeviti kell 14:30-15:30 alustab "Väike abimees" õppetööd toetav ring.Ring on mõeldud 1-4 klassi lastele, kes ei suuda sammu pidada koolis toimuva õppekavaga ja vajab toetust ja abi.Aitame lugemisel, kirjutamisel ja matemaatikas.Ringi juhendab eripedagoog Evelin Adler.Grupi suurus on 5 last.Kuutasu on 45,00 eur.Vajalik on registreerimine meili teel .     Loovteraapia ring 1-4 klassi lastele   E 14:30-15:30   Juhendab loovterapeut Ivi Mark web hosting top services the best hosting companies in the uk top.


"Väike abimees" õppetööd toetav ring

 

Alates aprillist 2017 teisipäeviti kell 14:30-15:30 alustab "Väike abimees" õppetööd toetav ring.Ring on mõeldud 1-4 klassi lastele, kes ei suuda sammu pidada koolis toimuva õppekavaga ja vajab toetust ja abi.Aitame lugemisel, kirjutamisel ja matemaatikas.Ringi juhendab eripedagoog Evelin Adler.Grupi suurus on 5 last.Kuutasu on 45,00 eur.Vajalik on registreerimine meili teel tosc[no-Smpam)a@tosca.ee">.

 

 

Loovteraapia ring 1-4 klassi lastele

 

E 14:30-15:30

 

Juhendab loovterapeut Ivi Mark

Grupiteenused lastele
Grupiteenused lastele
for website hosting services provider you may want to look at web host services top in the uk present some great uk hosting website choices reliable, which offer best excellent quality web hosting service. page on the best web hosting top quality becomes web hosting great providers for your website needs. Edukalt toimiva kodulehe valmistamine aitab sul teha kodulehe valmistamine lisaks ka mille juures on samuti ka kodulehe optimeerimine otsingumootori jaoks kodulehe optimeerimine ja veebilehtede optimeerimine otsingumootoritele. Kui on vaja sisuka kodulehe tegemist siis aitab kodulehe tegemine asjatundjate poolt kodulehtede tegemine. Lists many great web site host reviews details click on each page

Tutvustus

Tosca Huvikool tosca.ee pakub kõigile

huvilistele võimalust arendada loovust ning käelist tegevust. Korraldame ka suvelaagrit

 

 

Lapsevanematele

Ajakava ja juhendajad

Kunstiringi osalustasu

Kuidas ringi registreeruda

Maalikursused

Kunstiringi olemusest

Täiendust huvitegevusele

Kuidas maalikursusele tulla


Kontakt

Toscanato

tel (+372) 56472822

Tosca Huvikool