Galerii

03,07-04,07,2014 toimunud laste kunstitöötoa tööd.Tosca Huvikool järgib oma õpetuses lapsest lähtuva õppe põhimõtet.Laseme lapsel endal maalida seda, mis neile meeldib ja mida nad hetkel tahavad teha.Vastavalt sellele juhendaja juhendab ja tutvustab materjale, mida kasutada.Antud kunstitöötoa raames kasutasime esimesel päeval monotüüpia tehnikat.Teisel päeval täiendasime tööd vastavalt lapse nägemusele.Välja tulid võrratud tööd ja huvitavad lahendused. web hosting top services the best hosting companies in the uk top.


Galerii
Galerii

03,07-04,07,2014 toimunud laste kunstitöötoa tööd.Tosca Huvikool järgib oma õpetuses lapsest lähtuva õppe põhimõtet.Laseme lapsel endal maalida seda, mis neile meeldib ja mida nad hetkel tahavad teha.Vastavalt sellele juhendaja juhendab ja tutvustab materjale, mida kasutada.Antud kunstitöötoa raames kasutasime esimesel päeval monotüüpia tehnikat.Teisel päeval täiendasime tööd vastavalt lapse nägemusele.Välja tulid võrratud tööd ja huvitavad lahendused.

Galerii
Galerii
Galerii
Galerii
Galerii
Galerii
for website hosting services provider you may want to look at web host services top in the uk present some great uk hosting website choices reliable, which offer best excellent quality web hosting service. page on the best web hosting top quality becomes web hosting great providers for your website needs. Edukalt toimiva kodulehe valmistamine aitab sul teha kodulehe valmistamine lisaks ka mille juures on samuti ka kodulehe optimeerimine otsingumootori jaoks kodulehe optimeerimine ja veebilehtede optimeerimine otsingumootoritele. Kui on vaja sisuka kodulehe tegemist siis aitab kodulehe tegemine asjatundjate poolt kodulehtede tegemine. Lists many great web site host reviews details click on each page

Tutvustus

Tosca Huvikool tosca.ee pakub kõigile

huvilistele võimalust arendada loovust ning käelist tegevust. Korraldame ka suvelaagrit

 

 

Lapsevanematele

Ajakava ja juhendajad

Kunstiringi osalustasu

Kuidas ringi registreeruda

Maalikursused

Kunstiringi olemusest

Täiendust huvitegevusele

Kuidas maalikursusele tulla


Kontakt

Toscanato

tel (+372) 56472822

Tosca Huvikool