Arendusring (eelkool)

Alustame vastuvõttu 2017/2018 õppeaasta 6-7 aastaste laste arendusringi (eelkool)    Aitame lastel valmistada ette sujuvaks kooli 1.klassi minekuks, tekitada huvi kooli ja ainetundide vastu.Kuna lapse oma aktiivsus on tähtis, seatakse õpetus-õppimisprotsess vastavalt laste individuaalsetele eeldustele.Arendusringi õppeained on eesti keel, matemaatika ja loodusõpetus.Õppetunni kestus on 45 minutit.Klassi suurus on 4-5 last.Vastavalt iga lapse vajadusele, saame ka pakkuda individuaalõpet, kui lapsele ei sobi grupiõpe.Õpetamisel oleme loovad ja läheneme iga lapse õpetamisele individuaalselt.Eelkool toimub teisipäeviti kell 16:00-18:00. Osalustasu kuus on 70,00 eur. Eelkooli astumiseks on vajalik registreerimine meili teel . Palume saata järgnevad andmed: 1.Lapse nimi 2.Elukoht 3.Isikukood 4.Lapsevanema nimi 5.Isikukood 6.Elukoht 7.Telefoni number 8.Meili aadress   Meie koolitustele kehtib tulumaksusoodustus.   Lisainfot küsi julgelt tel.56472822 Eelkooli tunnid hakkavad toimuma teisipäeviti kell 16:00-18:00 Tosca Huvikooli ruumides. web hosting top services the best hosting companies in the uk top.


Alustame vastuvõttu 2017/2018 õppeaasta 6-7 aastaste laste arendusringi (eelkool)

 

 Aitame lastel valmistada ette sujuvaks kooli 1.klassi minekuks, tekitada huvi kooli ja ainetundide vastu.Kuna lapse oma aktiivsus on tähtis, seatakse õpetus-õppimisprotsess vastavalt laste individuaalsetele eeldustele.Arendusringi õppeained on eesti keel, matemaatika ja loodusõpetus.Õppetunni kestus on 45 minutit.Klassi suurus on 4-5 last.Vastavalt iga lapse vajadusele, saame ka pakkuda individuaalõpet, kui lapsele ei sobi grupiõpe.Õpetamisel oleme loovad ja läheneme iga lapse õpetamisele individuaalselt.Eelkool toimub teisipäeviti kell 16:00-18:00.

Osalustasu kuus on 70,00 eur.

Eelkooli astumiseks on vajalik registreerimine meili teel tosc[no-Smpam)a@tosca.ee">.

Palume saata järgnevad andmed:

1.Lapse nimi

2.Elukoht

3.Isikukood

4.Lapsevanema nimi

5.Isikukood

6.Elukoht

7.Telefoni number

8.Meili aadress

 

Meie koolitustele kehtib tulumaksusoodustus.

 

Lisainfot küsi julgelt tel.56472822

Eelkooli tunnid hakkavad toimuma teisipäeviti kell 16:00-18:00 Tosca Huvikooli ruumides.

Arendusring (eelkool)
Arendusring (eelkool)
for website hosting services provider you may want to look at web host services top in the uk present some great uk hosting website choices reliable, which offer best excellent quality web hosting service. page on the best web hosting top quality becomes web hosting great providers for your website needs. Edukalt toimiva kodulehe valmistamine aitab sul teha kodulehe valmistamine lisaks ka mille juures on samuti ka kodulehe optimeerimine otsingumootori jaoks kodulehe optimeerimine ja veebilehtede optimeerimine otsingumootoritele. Kui on vaja sisuka kodulehe tegemist siis aitab kodulehe tegemine asjatundjate poolt kodulehtede tegemine. Lists many great web site host reviews details click on each page

Tutvustus

Tosca Huvikool tosca.ee pakub kõigile

huvilistele võimalust arendada loovust ning käelist tegevust. Korraldame ka suvelaagrit

 

 

Lapsevanematele

Ajakava ja juhendajad

Kunstiringi osalustasu

Kuidas ringi registreeruda

Maalikursused

Kunstiringi olemusest

Täiendust huvitegevusele

Kuidas maalikursusele tulla


Kontakt

Toscanato

tel (+372) 56472822

Tosca Huvikool