"Elukool", sotsiaalsete oskuste ring

Sotsiaalsete oskuste ring "Elukool"   Ring on mõeldud lastele vanuses 7-14 eluaastat. Ringi eesmärgiks on arendada laste sotsiaalseid oskusi,  sh igapäevast toimetulekut, koostööoskusi, tähelepanuvõimet,  kuulamis- ja väljendusoskust, tunnetama mina-taju, tajuma erinevaid sotsiaalseid olukordi ja keskkonda enda ümber, suurendades loovust ja silmaringi ning saades juurde uusi teadmisi. Tegevused toimuvad läbi loova lähenemise. Ringi tegevusteks on situatsioonide arutelud, rollimängud, kus on lastel võimalus kaasa rääkida, oma arvamust avaldada, arutleda. Ringis saavad lapsed teha olenevalt teemast käelisi tegevusi, mängida vahepalaks mõne vahva mängu ning käia õpperingkäikudel.   "Elukool" sotsiaalsete oskuste ring toimub alates 04,09,2017 esmaspäeviti kell 15:00-16:00. Juhendab sotsiaaltöötaja Kaie Lomp. Vajalik eelnev registreerimine meili teel web hosting top services the best hosting companies in the uk top.


Sotsiaalsete oskuste ring "Elukool"

 

Ring on mõeldud lastele vanuses 7-14 eluaastat. Ringi eesmärgiks on arendada laste sotsiaalseid oskusi,  sh igapäevast toimetulekut, koostööoskusi, tähelepanuvõimet,  kuulamis- ja väljendusoskust, tunnetama mina-taju, tajuma erinevaid sotsiaalseid olukordi ja keskkonda enda ümber, suurendades loovust ja silmaringi ning saades juurde uusi teadmisi.

Tegevused toimuvad läbi loova lähenemise. Ringi tegevusteks on situatsioonide arutelud, rollimängud, kus on lastel võimalus kaasa rääkida, oma arvamust avaldada, arutleda. Ringis saavad lapsed teha olenevalt teemast käelisi tegevusi, mängida vahepalaks mõne vahva mängu ning käia õpperingkäikudel.

 

"Elukool" sotsiaalsete oskuste ring toimub alates 04,09,2017 esmaspäeviti kell 15:00-16:00. Juhendab sotsiaaltöötaja Kaie Lomp.

Vajalik eelnev registreerimine meili teel

"Elukool", sotsiaalsete oskuste ring
"Elukool", sotsiaalsete oskuste ring
for website hosting services provider you may want to look at web host services top in the uk present some great uk hosting website choices reliable, which offer best excellent quality web hosting service. page on the best web hosting top quality becomes web hosting great providers for your website needs. Edukalt toimiva kodulehe valmistamine aitab sul teha kodulehe valmistamine lisaks ka mille juures on samuti ka kodulehe optimeerimine otsingumootori jaoks kodulehe optimeerimine ja veebilehtede optimeerimine otsingumootoritele. Kui on vaja sisuka kodulehe tegemist siis aitab kodulehe tegemine asjatundjate poolt kodulehtede tegemine. Lists many great web site host reviews details click on each page

Tutvustus

Tosca Huvikool tosca.ee pakub kõigile

huvilistele võimalust arendada loovust ning käelist tegevust. Korraldame ka suvelaagrit

 

 

Lapsevanematele

Ajakava ja juhendajad

Kunstiringi osalustasu

Kuidas ringi registreeruda

Maalikursused

Kunstiringi olemusest

Täiendust huvitegevusele

Kuidas maalikursusele tulla


Kontakt

Toscanato

tel (+372) 56472822

Tosca Huvikool